Vltava Open

Logo Vltava Resort

Aktuálně


Nová videopozvánka již brzy!

O Velikonocích jsme nátáčeli novou videopozvánku. Světlo světa spatří již brzy...Stay tuned!

Nová videopozvánka již brzy!


Mucha zahraje na Vltava Open 2017!

Mucha na Vltava Open 2017!


Vltavská vodní cesta dokončena!

Plavební komora na hněvkovickém jezu jde do provozu. Její slavnostní otevření je naplánováno na 20. 5. - ve stejný den jako Vltava Open. Budeš to mít od sebe asi 4 km, tak stihneš obojí! Poté se budeš moci plavit z Českých Budějovic až na Orlík, nebo ještě dál. Bav se jako kapitán na zahájení plavební sezóny ;-)

Vltavská vodní cesta dokončena!

HOME

FESTIVAL SE BLÍŽÍ! V SOBOTU 20. 5. V TÝNĚ NAD VLTAVOU

Bav se jako kapitán na 7. ročníku festivalu Vltava Open 2017!

Letos zahájíme plavební sezónu na Vltavě ve velkém stylu! Festival Vltava Open je spojen se slavnostním otevíráním nové plavební komory v Hněvkovicích. Poprvé po několika desítkách letech tak bude Vltava znovu splavněná a my bude moci plout z Českých Budějovic na Orlík, do Prahy, nebo až do Hamburku!

KDY: V sobotu 20. 5. 2017 od 13 hodin 

KDE: v Týně nad Vltavou na nábřeží a na jiných místech Vltavy

FESTIVAL SE BLÍŽÍ! V SOBOTU 20. 5. V TÝNĚ NAD VLTAVOU

PROGRAM: Čeká na Tebe den plný zábavy, plavby lodí, koncertů >>> Hlavní program se opět odehraje v Týně nad Vltavou, kde proběhne slavnostní zahájení se symbolickým odemykáním řeky a doprovodný program pro celou rodinu. Děti si mohou užijí "Pirátskou cestu za pokladem" v parku, cirkusový workshop s BudeCirkus, nebo pohádky ve festivalovém kině. Ve výtvarné dílničce si mohou vyrobit vodní lampion a večer ho pak vypustit na řeku, složit lodičku, nebo namalovat obrázek. Nebude chybět ani oblíbený facepainting neboli malování na obličej. Zase přijdou hasiči se svými stříkačkami a zachránáři nás naučí, jak správně poskytnout první pomoc. Nejen malí, ale i větší návštěvníci si užijí plavbu okolo festivalu, nebo na novou plavební komoru v Hněvkovicích, půjčovnu lodí a paddleboardů, námořnický fotokoutek nebo chillout zónu v parku. A bude i umění. Po festivalu se bude pohybovat umělec Conrad. E. Armstrong, který bude festivalové dění zaznamenávat přímo na plátno a zapojit se můžeš i ty ;-). 

FESTIVAL SE BLÍŽÍ! V SOBOTU 20. 5. V TÝNĚ NAD VLTAVOU

KAPELY: MUCHA, JIŘÍ SCHMITZER, Epydemye, John Wolfhooker, Naked Professors, Fabian Berka, živé vysílán Českého rozhlasu České Budějovice  

FESTIVAL SE BLÍŽÍ! V SOBOTU 20. 5. V TÝNĚ NAD VLTAVOU

Vltava ale bude žít i na jiných místech >>> v Purkarci si prohlédni Muzeum voroplavby a než dorazíž do Týna na festival, zastav se na zbrusu nové plavební komoře na hněvkovickém jezu, kde také bude program k jejímu slavnostnímu otevření!

JAK SE DOSTANEŠ NA FESTIVAL? Lodí/autobusem/autem/na kole/pěšky...Zpátky Tě v odpoledních hodinách odveze loď, později noční cyklobus!

DRESSCODE: Nejvíc parády uděláš v pruhovaném tričku, to dá rozum. 

>>>>> sleduj info na Facebooku Vltava OPEN (OFFICIAL)

>>>>> sleduj info na webu