Vltava Open

Logo Vltava Resort

Aktuálně


Nová videopozvánka již brzy!

O Velikonocích jsme nátáčeli novou videopozvánku. Světlo světa spatří již brzy...Stay tuned!

Nová videopozvánka již brzy!


Mucha zahraje na Vltava Open 2017!

Mucha na Vltava Open 2017!


Vltavská vodní cesta dokončena!

Plavební komora na hněvkovickém jezu jde do provozu. Její slavnostní otevření je naplánováno na 20. 5. - ve stejný den jako Vltava Open. Budeš to mít od sebe asi 4 km, tak stihneš obojí! Poté se budeš moci plavit z Českých Budějovic až na Orlík, nebo ještě dál. Bav se jako kapitán na zahájení plavební sezóny ;-)

Vltavská vodní cesta dokončena!

HOME

FESTIVAL SE BLÍŽÍ! 20. KVĚTNA V TÝNĚ NAD VLTAVOU

Bav se jako kapitán na 7. ročníku festivalu Vltava Open 2017!

Letos zahájíme plavební sezónu na Vltavě ve velkém stylu! Festival je spojen se slavnostním otevíráním plavební komory na jezu v Hněvkovicích. 

KDY: V sobotu 20. května 

FESTIVAL SE BLÍŽÍ! 20. KVĚTNA V TÝNĚ NAD VLTAVOUKDE: v Týně nad Vltavou na nábřeží (stejně jako minule) a na dalších místech Vltavy

V KOLIK: 13:00 slavnostní odemykání řeky a zahájení plavební sezóny

PROGRAM: Čeká na tebe den plný zábavy, plavby lodí a koncertůůůů. Hlavní program se opět odehraje v Tejně, kde proběhne slavnostní zahájení plavební sezóny se symbolickým odemykáním řeky a doprovodný program plný lodí, hudby, filmu, divadla, umění...zkrátka velké zábavy pro všechny! 

Vltava ale bude žít i na jiných místech >>> z Českých Budějovic vyraž lodí na Hlubokou, kde bude Dětský den, pak pokračuj do Purkarce, kde ti v Muzeu voroplavby představí vorařské řemeslo a než dorazíš na festival do Tejna, zastav se na exkurzi na přehradě Hněvkovice a také na zbrusu nové plavební komoře na jezu v Hněvkovicích, kde bude také probíhat zábavný program ke slavnostnímu otevření! 

KAPELY: MUCHA, JIŘÍ SCHMITZER, Epydemye, John Wolfhooker, Naked Professors, živé vysílání Českého rozhlasu České Budějovice

JAK SE DOSTANEŠ NA FESTIVAL? Lodí/autobusem/autem/na kole/pěšky >>> v Českých Budějovicích se můžeš nalodit na a nechat se odvézt až do Týna. Vezmi si s sebou kolo a část cesty pojmi jako cyklovýlet. Cestu ti zpříjemní geokvíz - odměna za jeho vyřešení tě nemine ;-). Zpátky tě v odpoledních hodinách odveze loď, později noční cyklobus!

DRESSCODE: nejvíc parády uděláš v pruhovaném tričku, to dá rozum ;-) 

>>>> sleduj info na FESTIVAL SE BLÍŽÍ! 7. KVĚTNA V TEJNĚ Vltava OPEN (OFFICIAL)
>>>> sleduj info na webu