Vltava Open

Logo Vltava Resort

Aktuálně

Máme videopozvánku!

Máme videopozvánku!KAUZA FOTOGRAFIE

Prohlížejte, stahujte, označujte fotografie z festivalu.

A PROSÍM -

POSÍLEJTE FOTOGRAFIE, KTERÉ JSTE POŘÍDILI VY.

HLAVNĚ Z ČESKÉHO VRBNÉHO A HLUBOKÉ NAD VLTAVOU.

A TAKY Z LODI!!! :D


A je po festivalu, až zase za rok!

Díky všem, kteří jste přišli. Počasí bylo objednané, kdo nemá spálený obličeje jakoby nebyl :D

 

> Už se chystá video z festivalu, shromažďují se fotografie, které dáme na web. S tím souvisí výzva: POSÍLEJTE NÁM SVOJE FOTOGRAFIE Z FESTIVALU NA vltavaresort@inregio.cz : ČESKÉ VRBNÉ A HLUBOKÁ PŘEDEVŠÍM!

 

>> JO A NAŠEL SE FOTOAPARÁT - ČÍ JE? KDO JEŠTĚ FOTÍ NA FILM???!!!

A je po festivalu, až zase za rok!


Nové webovky

Konečně jsme spustili stránky k festivalu!

Najdete zde všechny informace k průběhu celého festivalu Vltava Open. A hlavně program s mapkami!

 

A to nejdůležitější - vždy se sem budete moci vrátit a prohlédnout si, zda náhodou nejste zachyceni na některé z festivalových fotek!

 

Připravte si opalovací krémy a v sobotu se na Vás všechny těšíme!

 

AHÓÓÓJ!

Nové webovky

HOME

LINE-UP KONCERTU

no ty kráááso, ty kapely jsou tak početný, že musíme objednat 50 gulážů

Pro letošek jsme zvolili vytříbené rytmy a přesné tóny. Od folku a emerickýho country přes balkán, reggae až po našlapanej rock'n'roll a elektro. Check it out!

9:50 - 14:00 JH SWING BAND hraje na parníku Hluboká n/Vlt - Hamry až Hněvkovice
13:30 - 17:30 The Turkey Buzzards budou hrát s přestávkama až do začátku hlavního koncertu
18:00 - 18:50 The Dark Blue Elephants hlavní stage
19:05 - 20:05 Pub Animals hlavní stage
20:30 - 21:30 Circus Problem hlavní stage
21:50 - 22:50 Mustang Bluesride hlavní stage
23:00 - 2:00 DJ Isomer Art Caffe bar (na cyklostezce za mostem 60m od hlavní stage)

 

Circus Problem

Divoká čardáš-balkánská banda z Prahy přijede asi dodávkou, protože je jich jak sarančat v olivovém háji. Tahle kapela hraje od roku 2012 a za minulý rok stala velmi oblíbenou na všech letních open air festivalech a divokých parties. Kluci jsou všichni mladí a pohlední. V roce 2014 vydali desku Born not typical, ze který jsme i vybrali song do hudebního podkladu naší oficiální videopozvánky (na tu si počkej ještě tak 2 dny).

 

 

 

Pub Animals

Dnes už budějická banda výborných muzikantů, který jsou vždycky v pohodě naladěný. Kluci akorát teď v dubnu vydali svojí novou desku Fatherland, která je plná kvalitního reggae. Když jsme jí poslouchali, napadlo nás: "Ty kráso, to je asi tak 100x lepší než Švihadlo!" Pub Animals prostě teď zažívaj renesanci. U nás maj i deset z deseti za ty jejich ranní koncerty v -2°C. Přijď si je poslechnout a dostat se do neprozkoumaných koutů tvý rastafarai duše!

Mustang Bluesride

Tohle jsou prostě rokenroloví matadoři z Budějc. Maj živý kytary, vykopávaj nohy a pohybově nadaný taky jsou. Znát je můžete buď podle sexsymbolu Pepy Fojty, kterej na nejednom koncertu způsobil u holek beatlesovskou hysterii, nebo je můžete znát z kultovní kapely IN MEMORY z devadesátek. Takže od desíti do jedenácti bude patřit pódium profláklým rokovým a rokenrolovým songům přikrášlených trochou jihočeskýho štýlu. Jen holky asi zklameme, Pepa se letos žení.

The Dark Blue Elephants

Tak tahle krumlovsko/týnská/netolická banda se na fesťák vyloženě třese! Elefanti se do toho poslední dobou opíraj víc, maj víc bicích, ale jinak je to pořád skvělej českej folk-rock, kterej skvěle navodí atmošku teplého skoroletního dne festivalu. Podle našich tamtamových zpráv se možná budeme moci vyjádřit i k tomu, jestli si kapela změní jméno na Tmavomodrý sloni nebo zůstane u anglického názvu. Nám přijde teda lepší ta anglická verze. Tmavomodrý sloni zní užmoc psychedelicky. Takže v šest na podium! LINE-UP KONCERTU

The Turkey Buzzards

WARM-UP v podání Kondorů krocanovitých nenechá nikoho chladným. Tahle neméně početná banda je ostřílená a sežehlá americkýma tradičníma songama, který znáte třeba od Johnyho Cashe. Od půl druhý do půl šestý budou hrát jako by se jim spalšili koně. Hlavní pěveckou hvězdou je hvězda severu, irská polárka Chris. No už se nemůžeme dočkat, možná že si k nim vlezeme na pódium a společně si zabékáme! ííííhaaa LINE-UP KONCERTU

Afterparty DJ Isomer

Isomer, to je něco z fyziky nebo co. A taky to je naše zaručená afterpárty po všech kapelách. Odcházet od vody, to nechceš. Tohle je jeho příběh: "..."Zformovan novym pojetim techno muziky, ktere se narodilo v postkumunistickem Berline, Isomer hraje pomalejsi 127 BPM muziku, ktera se nese v monotonnim tempu po nekolik hodin, obcas prerusenou rozbitym beatem, obcas ve viru proudu spiritualni melodie, ktera u posluchace vyvola pocit transu..." Prostě aftroška jaxe patří v Art Caffe baru na Nábřeží 5. května od 23:00!

LINE-UP KONCERTU

Kapela na parníku JH SWING BAND

Swingující band, který rozhoupal nejeden parník vás čeká na palubě parníku v úseku Hluboká nad Vltavou - Hamry - Hněvkovice. Pro tuto velkolepou příležitost zahajování palvební sezóny a otevírání plavebních komor si muzikantí přibrali bubeníka od Melody Makers. Nevěříte? Tak nastupte v 9:50 na palubu, dejte si groček a guláž a předpřipravte se na festival! Je to takovej WARM-UP! LINE-UP KONCERTU

 

FESTIVAL SE BLÍŽÍ! 7. KVĚTNA V TEJNĚ

Vyplouváme≈

Kdy: sobota 7. května

Kde: Týn nad Vltavou nábřeží (jako minule)

V kolik: 8:00 vyplouvá loď z Lannovy loděnice

9:50 vyplouvá loď na festival z Hluboké n/Vlt - Hamry
(swingová hudba, občerstvení)

13:00 odemykání řeky a hurá na loď

Program: přijeď lodí, geokvíz, projeď se na fajnový skládačce Brompton a pak jí slož na čas, kindr slalom na kolech o ceny, zajdi se mrknout do plavební komory na exkurzi, půjč si loďku nebo kolo, pomaluj si obličej, koukni na film, odpočiň si s vodní dýmkou ve venkovní čajovně, koukni jak dělá ryby mistrkuchař Petr Stupka na jeho show, zahraj si se skautama Pirátskou cestu za pokladem, děti si něco vyrobí, namalujou a ty taky, vypouštění vodních lampionů, no a hlavně KAPELY A AFTERPÁRTY a máme pro tebe i večerní zpáteční cyklobus na Hlubokou a do Budějc a jestli jseš fanda na hokej se můžeš kouknout v Art Caffe baru.

Kapely: The Turkey Buzzards, The Dark Blue Elephants, Pub Animals,
Circus Problem, Mustang Bluesride

Dresscode: vem si na sebe něco námořnickýho (pruhatý tričko nebo uniformu)

BUDEME SE FOTIT, jasan?

>>> sleduj info na FESTIVAL SE BLÍŽÍ! 7. KVĚTNA V TEJNĚ Vltava OPEN (OFFICIAL)

>>> sleduj info na webu

>>> Bill Murray říká: Vltava Open? Jedu.FESTIVAL SE BLÍŽÍ! 7. KVĚTNA V TEJNĚ

 

 

PŘÍNÁŠÍME VÁM PRVNÍ KRÁTKOU REPORTÁŽ

Tak jak to tehdy bylo Václave?

-> Na to se podívejte sami !!!